KENDİNLE BARIŞ
Sizlerden gelenler

Verdigimiz servisler konusundaki düsünceleriniz, sizlere daha iyi servis vermemize yardimci olacaktir. Lütfen bize ulasin ve fikirlerinizi paylasin. Tesekkür ederiz.

Murat Baysan 27 June 2009 Sevgili ZÜbeyde hanım,
www.nevagelisim.com
adresinden merkezimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Ankara'ya sizleri konuk etmek ister ve etkinliklerinizi merkezimizde yapmanızı isteriz...
Sevgiler
Murat Baysan
506 276 21 88
312 236 42 51
 
HAKAN GURBUZ October 4, 2008 Merhaba,
Internetdeki sayfanizi gormek heyecanlandirdi.Cok eksik oldugunu dusunuyorum kendiniz ve bilgi birikiminizin cok az bir bolumunden bahsetmissiniz ozellikle ses bayragimiz olan turkcede yasadigimiz ulke Avustralya'da verdiginiz seminer ve 8 ay kadar suren egitim amacli seminer dizinizden cok istifade eden birisi olarak belirtmek isterim.Kendinle baris yada akli proglama dili diye adlandirdigimiz bu seminerler benim hayatimda olumlu degisimlere neden oldu.Cevremde olan olaylari irdelerken metod gelistirdim.Sonlanmasi geciken kararlar aldim ozellikle cocuklarimla iliskilerimde mukembeli yakaladim .Mutlulugun yani basimda oldugunu gordum.Oksijenin, paranin,dostlugun tukete bildigim kadarinin sahibi oldugumu ogrendim.Iyiki varsiniz selamlar. 
 

 

Iletileriniz icin bize ulasabilirsiniz.

© Copyright: 2008-2009,
Kendinle Baris
Son güncelleme tarihi
27 June 2009
Bu site hakkinda öneriler
dacikgoz@bigpond.net.au
 

 

 

GÜncel news

SIKINTILARIMIZI PAYLASALIM

Kendi sagligimiz için uzuntusu paylasmaktan korkmayalim. Etrafimizdakiler, düsündügümüz kadar kötü degilerdir. Sonunda göreceksiniz ki herkezin, öyle ya da böyle bir çok uzuntusu vardir. Size birisi bir derdini açsa, siz onu küçük görecek, alay edecek, reklam edecek kadar kötü müsünüz? Tabiiki hayir. Elinizden geldigi kadari ile bir çözüm yolu bulmaya çalisirsiniz. Karsinizdakileri de kendimiz gibi düsünebiliriz.

Bu gün sokaklarda kendi kendime konusan kisilerin çogu, zamaninda uzuntulerini paylasmasini bilmeyen kisilerdir. Ama bu gün, ister tanisin ister tanimasin, her önüne gelen ile konusup duruyorlar.